08 czerwca 2022

ÎANÄWA (Aiyana i Uttama).

 

Jest to jedna z najstarszych istniejących Ceremonii. Praktykowana przez Indian Lakota z Ameryki Północnej.

 

Odbywa się w świętym łonie Ziemi, gdzie doświadczamy gorąca i ciemności w towarzystwie życiodajnych elementów (ziemi, wody, ognia, powietrza i eteru). Poprzez modlitwy i święte pieśni docieramy do głębi naszych serc, wspólnie podnosząc częstotliwość.

 

Przechodzimy przez różnorodne wewnętrzne przestrzenie przechowujące w nieświadomości wspomnienia bólu, znęcania się, porzucenia, ograniczenia itp.).

 

Otwieramy nową przestrzeń, w której można oczyścić się i odrodzić do nowego życia, by wibrować w zgodzie z wszechświatem Miłości, Pokoju, Szacunku, Zaufania i Świadomości…

 

 

 


 

Aiyana. Urodziła się na Litwie. 11 lat temu opuściła swój kraj podróżując i zgłębiając różne kultury i tradycje świata. 8 lat temu przyjechała do Meksyku, gdzie odnalazła głęboki rezonans z lokalnymi sposobami modlitwy. Pieśni Medycyny, Szałasy Potów, Taniec Księżyca i inne ceremonie przyniosły jej głębokie wglądy, dlatego poświęciła swój czas na naukę z miejscowymi starszymi, uzdrowicielami z różnych tradycji, a także na pracę z roślinami medycyny.

 

Uttama. Urodził się w Meksyku, choć część jego rodziny pochodzi z Kolumbii. Podąża Czerwoną ścieżką  i studiuje medycynę roślin. Całe swoje życie poświęca muzyce i uzdrawianiu poprzez dźwięk. Skomponował setki pieśni medycyny i przez wiele lat współpracował ze starszymi taitas (uzdrowicielami) z tradycji ayahuasca, grając na bębnie, śpiewając podczas Ceremonii Sundance i ucząc się ich tradycji.

TEMAZCAL - Szałas Potów
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com