28 lipca 2020

Monika Kwik (Chinmayi).

 

„JESTEŚ PIĘKNA I IDEALNA, taka jaka JESTEŚ. Odkryj w sobie pasję, taniec, który jest wpisany w INSTYNKT I INTUICJĘ każdej kobiety.”

 

Taniec zawiera w sobie świętość, która wyrażana była w dawnych czasach przez kapłanki tańczące w świątyniach. Rytm, niczym bicie serca daje nam impuls do uruchomienia w sobie uzdrawiającego, usuwającego bloki i traumy przepływu energii. Dzięki niemu odkrywamy w sobie boginię, zmysłowość, rozluźniamy się i zaczynamy odczuwać radość w ciele.

 

Zajęcia te nie są klasycznymi zajęciami tańca, jest to połączenie stylów tańca: indyjskiego, tribal bellydance, umożliwiające ekspresję żeńskiej energii.

 

Program warsztatu (2 godz.):

1) Wprowadzenie w jogę i oddech ze skupieniem na asanach (pozycjach jogicznych), które otwierają miednicę.

2) Równowaga i geometria - pozycja podstawowa do tańca, układ stóp, rąk i ciała.

3) Rozluźnianie miednicy i podstawowe techniki tańca brzucha tribal i tańca orientalnego.

4) Relaksacja.

 

 

 


 

Monika Kwik (Chinmayi). Jogini, tancerka, Mistrzyni Reiki, uzdrowicielka ma wieloletnie doświadczenie w  uzdrawianiu alternatywnymi metodami. Tańcem pasjonuje się od dziecka. Zafascynowana tańcem orientalnym łączy styl tańca indyjskiego Kathak (nauczyciele: Mata Prasad, Prof. Ranjana Srivastava) z tańcem Tribal Bellydance oraz elementami folk. Stosuje taniec, jako metodę uzdrawiania, wyzwalającą i budzącą energię kobiecości.

 

TRIBAL -WARSZTATY TAŃCA
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com