1. en
twój automasaż 

Agnieszka Kawula

 

Z dnia na dzień przestrzeń w Twoim ciele kurczy się od nadmiaru nierozładowanego stresu. Napięte ciało nie zaznaje ukojenia nawet podczas snu. Kładziesz się zmęczony, budzisz z myślą, że potrzebujesz więcej odpoczynku, i jeszcze, i jeszcze, i jeszcze. Powoli zapominasz co to znaczy porządny odpoczynek.

Przygarbione ramiona powoli zamykają przestrzeń Twojej klatki piersiowej. Gubisz naturalny, głęboki oddech. Skronie pulsują, w głowie szumią myśli i coraz trudniej Ci się skupić. Czasem w karku coś Cię zapiecze, zakłuje. Twoja dłoń wędruje wtedy w stronę napięcia. Obiecujesz sobie, że kiedyś pójdziesz na jakiś masaż, odpoczniesz, że zrobisz coś dla siebie. A potem zapominasz w natłoku spraw. Aż do kolejnego razu, kiedy napięcie da o sobie znać mrowieniem, albo mocniejszym bólem. Aż do chwili kiedy „coś wejdzie” Ci w szyję i nie będziesz mógł nią swobodnie ruszać. Aż do chwili, kiedy poczujesz ból między łopatkami, albo w dolnej części pleców.

 

Żyjesz więc z dyskomfortem napięć. Przyzwyczajasz się do nich. Z dnia na dzień dochodzą nowe, z czasem już ich nawet nie zauważasz, w ogóle przestaniesz zwracać uwagę na ciało. Odganiasz wszystkie sygnały jak natrętnego komara w środku lepkiej, letniej nocy. Rano znowu wstajesz niewyspany i rozdrażniony. Zaczyna Cię wkurzać mąż, żona, dzieci. W pracy tracisz koncentrację. Przestaje Ci się chcieć.

Nie trzeba czekać na najsilniejszy sygnał od ciała, jakim jest ból.

 

Twoje ciało potrzebuje odpoczynku, spokoju, przestrzeni, relaksu, swobodnego przepływu energii życiowej. Twoje ciało potrzebuje Ciebie. Twoje ciało będzie Ci wdzięczne za automasaż. Sam, przy pomocy takich narzędzi jak podłoga, piłeczki, rollery, wałki i… oddech, możesz pozbyć się naprawdę starych napięć i przywrócić swobodny przepływ energii życiowej w ciele. Poprowadzę Cię przez wszystkie etapy Twojego automasażu, tak byś mógł sięgnąć po relaks w dowolnym dla siebie momencie.

 

Czy wiesz, że sam możesz sobie pomóc w takich dolegliwościach jak:

- bóle i sztywność karku

- napięcia w dolnym odcinku pleców

- ociężałe nogi

- bóle i dyskomfort między łopatkami czy w klatce piersiowej

- bóle głowy

- słaba przemiana materii

-bolesne miesiączki

- zatrzymanie wody w organizmie

- brak energii życiowej

- ciągłe zmęczenie

- stres

- sen, który nie regeneruje

- rozdrażnienie

- sztywność w stawach

 

Sporo tego prawda? A jednak Twój automasaż przyjdzie z pomocą i podniesie jakość Twojego zdrowia, a co za tym idzie i życia.

 

Na warsztaty proszę przynieść z sobą matę/ karimatę, wodę i wygodnie się ubrać.

 

 

 


 

Agnieszka Kawula. Masująca po hawajsku pisarka. Ubiera chwile w słowa. Zdejmuje z ciała ból. Koi słowem, dotykiem, obrazem. Miłośniczka Gdyni, cappuccino i swojego włochatego psa Gandhiego.

www.agnieszkakawula.pl

https://www.facebook.com/KawulaAgnieszka/

https://www.instagram.com/wrazliwe_chwile/

 

17 kwietnia 2018