05 czerwca 2022

Weronka Sacha.

 

Ceremonialna sesja świadomego połączonego oddychania. 

 

Breathwave to metoda pracy z otwartym oddechem (oparta na głębokim wdechu i całkiem zrelaksowanym wydechu, bez pauz w cyklu oddechowym), pogłębioną świadomością ciała i emocji oraz z wyzwalaniem naturalnej, spontanicznej ekspresji (głos i ruch). 

 

Dzięki połączeniu praktyki na poziomie oddechu, ciała i dźwięku, jesteśmy w stanie, w bezpiecznej przestrzeni kameralnej sesji oddechowej, uwolnić pokłady zablokowanej w ciele energii, ożywić miednicę, oczyścić głowę, rozgrzać serce i otworzyć się na doświadczenie poszerzonego stanu świadomości - na wielowymiarowe doświadczenie bycia tu i teraz, i bycia tu razem. 

 

 

 


 

Weronka Sacha. Charyzmatyczna trenerka świadomego otwartego oddechu i rozwoju osobistego. Facylitatorka Breathwave (conscious connected breathwork), nauczycielka jogi, adeptka starożytnego masażu tajskiego; „studentka” tabaquero z Iquitos (liczne diety z plantas maestras), uczennica tradycji Indian obu Ameryk. Przez lata mieszkająca w Peru i współpracująca z różnymi ośrodkami terapii holistycznych, wspierając procesy integracji psychosomatycznej przez warsztaty grupowe i sesje indywidualne. 

 

więcej: www.weronkasacha.com

 

UWOLNIJ SWÓJ ODDECH
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com