28 czerwca 2022

Vanesa Alexandra Salazar Silvestre.

 

Podczas Warsztatów z Vanesą dotykamy terapeutycznej i rozwojowej pracy z ciałem przez ruch i muzykę – zarówno na poziomie fizycznym jak i emocjonalnym. Poruszane będą zagadnienia technik uwalniania emocji, harmonizacji ciała i  myśli, pracy z oddechem i rytmem. Wszystko to przepełnione radością i uśmiechem, jak przystało na Kolumbię.

 

Zgłębiane przez lata techniki różnych stylów, a także umiejętność ich nauczania splatają się tutaj z drogą Medycyny: transformacji, odnajdywaniem własnej tożsamości oraz związku z Matką Ziemią.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 


 

Vanesa Alexandra Salazar Silvestre. Urodzona i wychowana w Kolumbijskich Andach (Tolima, Ibague) profesjonalna tancerka na drodze Medycyny Yage, Vanesa w swojej praktyce rozpoczętej już jako dziecko poznała i nauczyła się wielu stylów tanecznych związanych ze swoim terytorium, ale nie tylko. Brała udział w międzynarodowych konkursach Salsy, tańczyła Sambę na karnawałach i w grupach tanecznych, z czasem ucząc się też Tańca Współczesnego, Rytmów Tradycyjnych oraz Rdzennych oraz innych form pracy z ciałem takich jak Joga. Święta Medycyna Yage objęła wszystkie te dotychczasowe ścieżki i natchnęła je inspiracją Matki Ziemi. Tak pojawił się zamysł warsztatów łączących Taniec oraz Medycynę.

 

W RYTMIE ZIEMI - BIOTANIEC ETNICZNY
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com