1. en
WARSZTATY BĘBNIARSKIE

Rafał Wyszyński.

 

Rytmy Afryki, rytmy serca, rytmy natury.

 

Cykliczność towarzyszy nam od zarania dziejów, tak jak i dźwięki.

Dźwięki leczą, jednoczą ludzi w plemieniu, uczą współpracy grupowej, synchronizują działania, ułatwiają wykonywanie długiej mozolnej i ciężkiej pracy, pozwalają się głęboko zrelaksować, uziemić, stanowią odskocznię od codzienności, pozwalają podróżować wewnętrznie i zabierać w podróże innych. Uczą zdecydowania, uważnosci, szybkiego podejmowania decyzji. To celebracja życia, narodzin, śmierci, pór roku, zbierania plonów. Wszystko to regulują cykle i rytmy natury.

 

Zapraszam na warsztaty gry na bębnie Afrykańskim Djembe. Zapoznamy się tam zarówno z technikami gry na bębnie, podziałami rytmicznymi, nauczymy się grać kilka podstawowych rytmów a także  rozmawiać za pomocą bębna, naszych dłoni i serc.

 

 

 


 

Rafał Wyszyński. Muzyk, pasjonat życia, radości,  uważności, poszanowania natury, jej praw i doświadczenia bycia człowiekiem. Na bębnach gra od 25 lat, żywi się muzyką, subtelnymi wibracjami i owocami. Uwielbia dzielić się, inspirować i aspirować innych z poszanowaniem prawa wolnej woli, odpowiedzialności i wolności. Inspiruje się całym ziemskim stworzeniem, kulturami, tradycjami i zwyczajami które są zgodne z naturą, szanują matkę ziemię, nie eksploatując jej ponad miarę i potrzebę, i wnoszą swoje doświadczenie i mądrość dla korzyści społeczności i wszystkich ludzi. Witarianin, weganin, naturalista, higienista, fascynat NVC - komunikacji bez przemocy, psychobiologii, psychodietetyki, uważności, wdzięczności i rozwoju duchowego.

 

14 lipca 2021