14 lipca 2021

Rafał Wyszyński.

 

Rytmy Afryki, rytmy serca, rytmy natury.

 

Cykliczność towarzyszy nam od zarania dziejów, tak jak i dźwięki.

Dźwięki leczą, jednoczą ludzi w plemieniu, uczą współpracy grupowej, synchronizują działania, ułatwiają wykonywanie długiej mozolnej i ciężkiej pracy, pozwalają się głęboko zrelaksować, uziemić, stanowią odskocznię od codzienności, pozwalają podróżować wewnętrznie i zabierać w podróże innych. Uczą zdecydowania, uważnosci, szybkiego podejmowania decyzji. To celebracja życia, narodzin, śmierci, pór roku, zbierania plonów. Wszystko to regulują cykle i rytmy natury.

 

Zapraszam na warsztaty gry na bębnie Afrykańskim Djembe. Zapoznamy się tam zarówno z technikami gry na bębnie, podziałami rytmicznymi, nauczymy się grać kilka podstawowych rytmów a także  rozmawiać za pomocą bębna, naszych dłoni i serc.

 

 

 


 

Rafał Wyszyński. Poszukiwacz harmonii zdrowia równowagi życia, pasjonat naturalnej higieny i przyrody, muzyk, synchronizator rytmologiczny, witarianin wegański. W naturze upatrujący wszelkich rozwiązań, odpowiedzi jak też i źródła wiedzy która pozwala człowiekowi być szczęśliwym, spełnionym i radosnym. Obserwuj naturę i ją naśladuj - to przepis na harmonijne życie. Życie to Rytmy, Każdy nosi w sobie święte źródło rytmów, które można wyrażać i do których synchronizuje się nasze ciało - Pozwól sobie na przepływ i Harmonię wyrażane poprzez Bębny.

 

WARSZTATY BĘBNIARSKIE
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com