24 lipca 2020

Marta Sapierzyńska.

 

Woda wibruje, oddycha, posiada pamięć. Woda jest częścią nas, my jesteśmy wodą, pamięcią, wibracją. Warsztat pomoże nam sięgnąć do głębi naszej istoty, do pamięci wody. Naszą ścieżką będzie oddech, rumakiem instrument, drogowskazem wspomnienie początku. Podążymy szlakiem wytyczonym przez prapoczątki ludzkości.

 

Warsztat podzielony jest na dwie części.

 

Pierwsza jest dla tych, którzy chcą pracować z oddechem, a druga dla tych, którzy chcą również nauczyć się grać na didgeridoo.

 

 

 


 

Marta Sapierzyńska. Muzyk, instruktor muzyczny, aktywistka lokalna, organizator i inicjator działań edukacyjnych, performerka. Eksperymentuje z muzyką i podąża za intuicją. Jako jedna z 14 kobiet na świecie i jedyna w kraju wśród osób grających na didgeridoo wyróżniona w Female Power Didge. Stypendystka Prezydenta Miasta Gdańska. Związana z trójmiejskim środowiskiem muzyków jazzowych i teatrem tańca, chętnie realizuje muzykę do spektakli lub performensów (Larysa Grabińska, Justyna Jan-Krukowska, Teatr Parrabola z Londynu). Z głęboką pasją eksploruje archaiczne dźwięki i zapomniane, ludowe pieśni różnych kultur świata. prowadzi wykłady na temat religii i mitologii rdzennych mieszkańców Australii.

 

Warsztaty didgeridoo - Oddech wody
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com