02 sierpnia 2021

Rima Sadurska.

 

Zabawy z dźwiękiem i barwą. Rozwój kreatywności. Oparte na metodyce Petera Hessa wykorzystania dźwięku w pedagogice oraz technikach rozwoju uważności wybranych przeze mnie specjalnie dla dzieci. Zajęcia wykorzystujące dźwięk mis śpiewających oraz materiały malarskie.

 

Poznamy proste praktyki medytacyjne, łatwe dla dzieci, przyjemne dla dorosłych. Będziemy robić znane czynności w nieznany nowy sposób.

 

Warsztaty Kreatywnej Ekspresji otwierają w człowieku, niezależnie od wieku, dostęp do własnego, unikalnego potencjału twórczego. Dodają pewności siebie, rozwijają inteligencję i empatii. Dodatkowo zajęcia te poprawiają zdolność samoobserwacji i uważność.

 

Na spotkaniu doświadczamy atmosfery akceptacji oraz podmiotowości. Pracujemy w grupie, dając sobie nawzajem i otrzymując wsparcie.

 

 

 


 

Rima Siostra Ptaków (Rima Sadurska). Bionergoteraputka, artystka performerka, life-coach, edukatorka. Obecnie studentka Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, uczestniczka projektu Sopockiego Teatru Tańca "Ciało Otwarte" i Teatru Chorea "Laboratorium Kreatywnego Działania".

 

"Od lat praktykuję terapetyczną i coachingową indywidualną i grupową pracę z ludźmi. Ukończyłam Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu uzyskując zawód bioenergoteraputki. Jestem także absolwentką Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Nauk o Ziemi.  Dodatkowo szkoliłam się w pracy z dźwiękiem w Akademii Petera Hessa Polska; "Laboratorium głosu" Olgi Szwajgier oraz "Poznaj swój głos"; Seminarium dla terapeutów na temat form arteterapeutycznych i technik oddechowych "Sztuka przebudzonego życia. Twoja wewnętrzna moc” prow. Colin Sisson; kursy pracy z umysłem i wyobraźnią Silva Mind Control, kursy Reiki w Akademii Terapii Naturalnych kursy Kino Mana I i II wg Susan Pa'iniu Floyd (Aloha international) czyli hawajskich technik masażu, śpiewu, tańca i filozofii uzdrawiania."

 

siostraptakow.pl

 

WARsztaty kreatywnej ekspresji (dla dzieci)
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com