05 kwietnia 2018

Pilar Ortega

 

27-29 LIPIEC 2018

 

Przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych głęboką, całościową pracą na wszystkich płaszczyznach swojego życia w celu uzyskania duchowego, emocjonalnego, psychicznego i fizycznego uzdrowienia oraz pomocy w rozwoju. Przed ceremonią, każda osoba powinna sformułować intencję i cel jaki chce osiągnąć, tak, by energia popłynąć mogła we właściwym kierunku. Do ceremonii szamanka używa Roślin Mocy i Roślin Nauczycieli. Duży nacisk kładziony jest na integrację grupy poprzez dzielenie się intencją oraz wspólne działania. Ceremoniom towarzyszą przepiękne pieśni medycyny. Szałas potów pomaga odrodzić się na nowo.

 

Cena dwudniowych warsztatów to 1100 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 400 złotych na konto podane na stronie Cennik. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym.

 

Maksymalna ilość osób: 20.

 

 

 


 

Pilar Ortega. (1961) Jest doświadczoną szamanką medycyny z Ekwadoru. Była inicjowana przez wielu uznanych taitas (szamanów - uzdrowicieli) takich, jak: Celso Fiallos, Aurelio Diaz Tekpankalli i Hilario Chiriap. Od ponad 20 lat podąża ścieżką „Camino Rojo“ (Czerwona Ścieżka Serca). Brała udział w wielu vision-quests (odosobnienie w celu uzyskania wizji bez jedzenia i picia) oraz Tańcach Słońca w Ekwadorze, Meksyku i Hiszpanii. W czerwcu 2009 została nominowana przez Święty Ogień Itzachilatlan (Fuego Sagrado de Itzachilatlan) na przewodnika duchowego.

 


 

Dieta. Integralną i konieczną częścią przygotowania do ceremonii jest specyficzna dieta, którą

utrzymać należy na minimum trzy dni przed i trzy dni po ceremonii. Należy unikać

wszelkich stymulantów (przyprawy, kawa, czarna herbata, cukier, sól, alkohol, wszelkie

używki). Nie jeść nabiału, mięsa (wyjątek-białe ryby), pokarmów sfermentowanych,

tłuszczy oraz wszelkich pokarmów smażonych. Wskazane są lekkie i proste pokarmy

takie jak świeże i gotowane owoce i warzywa, zboża (ryż, kuskus), chleb w umiarze,

oliwa z oliwek, miód, herbaty ziołowe.

 

Dieta nie polega na tym żeby się głodzić, ale by dobrze przygotować ciało do procesu.

Dieta jest kluczowym elementem przygotowania i nie należy jej lekceważyć. Należy

przerwać przyjmowanie leków antybiotykowych i innych środków medycznych (nawet

do dwóch tygodni przed ceremonią).

 

UWAGA

Osoby przyjmujące leki neuropsychiatryczne, antydepresyjne, stymulujące oraz syntetyczne narkotyki zobowiązane są do wcześniejszego poinformowania organizatorów, tak by mogła zostać podjęta decyzja, co do ich ewentualnego udziału w Ceremonii. Dotyczy to też osób przyjmujących takie leki do pół roku przed datą warsztatów.

 

WARSZTATY MEDYCYNY Z PILAR (Grandma)
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com