24 czerwca 2022

Izabela Nurkowska.

 

Płynność i gracja ucznia z klasztoru Shaolin. To właśnie z Izą zagłębimy się w techniki płynące (Flow Arts) - gdy jeden ruch wchodzi nie wiadomo kiedy w następny i tak tworzy się cały, oko cieszący układ. Taniec Poi to świetny sposób na wyrażenie siebie poprzez ruch. Jest idealny dla każdej grupy wiekowej i dla każdego poziomu sprawności. Podczas warsztatu poznamy podstawowe ruchy i kombinacje poi, aby znaleźć swój unikalny sposób kręcenia. Proste ćwiczenia na ciało pomogą zrelaksować się, oraz otworzyć ciało i umysł na odkrywanie nowych możliwości ruchowych.

 

Skoncentrujemy się na prostych, powtarzalnych ruchach poi, które mogą być wykorzystane jako rutynowe procedury medytacji ruchowej służące do osiągnięcia „stanu przepływu”.

 

Dla osób bardziej zaznajomionych z poi będzie możliwość dołączenia do kręgu tańca z ogniem.

 

 

 


 

Izabela Nurkowska. Od ponad 15 lat zgłębia sztukę ruchu ciała i medytacji. Jej osobisty trening przywiódł ją ze świątyni Shaolin w Chinach do dyscypliny Poi w Nowej Zelandii. Brała udział w wielu warsztatach i festiwalach Animal Flow na całym świecie, kontynuuje treningi Kung Fu w Irlandii z Shifu Yan Xin liderem legendarnego Wheel of Life Shaolin Show. Przyjedzie do nas na specjalne zaproszenie z Irlandii. Na co dzień Iza uczy płynnych ruchów Flow Arts i Kung Fu w @FLOW STUDIOS w Dublinie. Uczy dzieci, dorosłych, a nawet tych z lekką już demencją. Ciebie też nauczy.

 

https://www.flowstudio.ie/

https://www.instagram.com/iza.flowarts/

 

 

WARSZTATY TAŃCA POI - FLOW ARTS 
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com