28 czerwca 2022

Wojciech Mucha.

 

Przez tysiąclecia wiedza taoistycznych mistrzów była zarezerwowana dla wybranych - głównie cesarza Chin i jego najbliższej świty, którzy poprzez te praktyki byli w stanie dokonywać niesamowitych osiągnięć w aspekcie panowania nad własnym ciałem i jego energią.

 

Jednym z pilniej strzeżonych sekretów była wiedza dotycząca wewnętrznej alchemii. Jej adept w ramach swojego ciała potrafił przemieniać gęste w subtelne i negatywne w pozytywne uzyskując tym samym panowanie nas swoimi mentalnymi i emocjonalnymi stanami. 

 

Na warsztatach nauczysz się: 

- Wzniecać i wzmacniać wewnętrzny alchemiczny ogień i za jego pomocą transformować swój ołów (ciężkie, negatywne energie, emocje) w złoto (pozytywne, wysokowibracyjne energię i emocje).

- Uwalniać i oczyszczać zamrożone w ciele emocje.

- Zachowywać, pobierać i kumulować energię życiową.

- Transformować energię życiową w jej bardziej subtelne formy aż do poziomu energii duchowej.

 

 

 


 

Wojciech Mucha. Na ścieżkę Tao wszedł ponad 10 lat temu szukając sposobu na uzdrowienie swojego ciała. Widząc pozytywne skutki praktyki u siebie i swoich bliskich postanowił dzielić się tą wiedzą jako instruktor systemu Universal Healing Tao. Uczeń mistrza Tao Mantaka Chi i mistrza Tantry Luczisa. Praktyk Vipassany, medycyny roślin i surowych detoksów.

 

WEWNĘTRZNA ALCHEMIA TAO
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com