18 marca 2019

Mimo pełnego ograniczeń czasu, zdecydowaliśmy, że ponownie spotkamy się, by utkać przestrzeń dla Zielonych Kręgów, wydarzenia, które mocno wplotło się w naszą rzeczywistość. Wielu z Was znalazło już tu swoje miejsce i dom. Zapraszamy Was ponownie do aktywnej współpracy, pomocy i zabawy.

 

Dwutygodniowa praca zapewnia bezpłatny pobyt na Festiwalu wraz z wyżywieniem. Tygodniowa praca to 50 % zniżki. Miejsca dostępne w kolejności zgłaszania.

 

Wolontariusze przeznaczają 6 godzin dziennie na pracę, a pozostały czas wykorzystują na udział w warsztatach, koncertach i innych atrakcjach Zielonych Kręgach. Oferujemy wyżywienie i zakwaterowanie na polu namiotowym (opcjonalnie w Domu Wolontariuszy). 

 

Przygotowania rozpoczynamy już 15 lipca 2020 roku. Pierwszy tydzień to porządkowanie Ośrodka i pomoc w warsztatach weekendowych 17-19 lipca. Kolejne dni to praca nad przygotowaniem Domku dla Wolontariuszy. W tym roku spróbujemy go ocieplić i zadbać o wygodne miejsca do spania.

 

Od 26 lipca rozpoczynamy Festiwalowe przygotowania. Rekonstrukcja Maloki, Otorongo, Akashy, kuchni, uporządkowanie terenu ogniska, szałasu potów, przygotowanie przestrzeni dla dzieci, stworzenie właściwej scenerii otoczenia. Zapraszamy wszystkich, którzy czują się dobrze w stolarce, konstrukcjach, pracy z ziemią, malowaniu, w kuchni oraz wszelkiego rodzaju kreatywnych pracach (około 20 osób).

 

Od 7 sierpnia potrzebujemy wsparcia podczas Festiwalu - kuchnia, prace porządkowe, prace techniczne, sprzątanie po Festiwalu. 12 osób - kuchnia, 8 osób - pozostałe prace. 

Na wolontariacie można zostać dłużej - potrzebna pomoc przy porządkowaniu terenu po Festiwalu.

 

Przyjeżdżajcie. Czekamy na Wasze otwarte serca, twórcze dłonie, kreatywne umysły.

 

Kliknij tu, by zobaczyć ostatni dzień przygotowań festiwalu z roku 2018.

Kliknij tu, by zobaczyć trochę kadrów z festiwalu z roku 2019.

 

Zgłoszenia:   Mariola Floreska 660 664 754        zielonekregi@gmail.com

 

 

 

Wolontariat
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com