1. en
Wolontariat

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli do aktywnej współpracy i pomocy w kreowaniu i budowaniu przestrzeni Festiwalu. Przyjmujemy wolontariuszy od 19 lipca do 20 września 2019. Miejsca dostępne w kolejności zgłaszania. 

 

Dwutygodniowa praca w dowolnie wybranym terminie zapewnia bezpłatny pobyt na Festiwalu wraz z wyżywieniem. Tygodniowa praca to 50 % zniżki. Chętnie przyjmiemy osoby mające ciekawe pomysły i umiejące wprowadzić je w życie.

 

Od wolontariuszy oczekujemy zapału, 6 godzin pracy dziennie i intencji współpracy. 

Oferujemy wyżywienie i zakwaterowanie na polu namiotowym (w miarę możliwości w domu). 

Po pracy czas na wspólne ogniska, muzykowanie i robienie tego, co w duszy gra, a w trakcie trwania festiwalu udział w warsztatach, koncertach i innych atrakcjach Zielonych Kręgach.


Od 19 lipca W tym roku planujemy budowę nowych obiektów (Dom Wolontariuszy i Dom Przyjemności) oraz regenerację tych już podniszczonych. Zapraszamy wszystkich, którzy czują się dobrze w stolarce, konstrukcjach, pracy z ziemią, w kuchni oraz wszelkiego rodzaju kreatywnych pracach. 

Do 20 osób.

 

Od 2 sierpnia potrzebujemy wsparcia podczas Festiwalu - kuchnia, prace porządkowe, prace techniczne, sprzątanie po Festiwalu

12 osób - kuchnia, 8 osób - pozostałe prace.

 

Przyjeżdżajcie. Czekamy na Wasze otwarte serca, twórcze dłonie, kreatywne umysły.

 

Zobacz ostatni dzień przygotowań festiwalu z roku 2018!

https://www.youtube.com/watch?v=s7TOeaDVBZ8

 

Zgłoszenia   Mariola Floreska 660 664 754        zielonekregi@gmail.com

 

 

 

18 marca 2019