07 czerwca 2021

Mimo pełnego ograniczeń czasu, zdecydowaliśmy, że ponownie spotkamy się, by utkać przestrzeń dla Zielonych Kręgów. Wydarzenia, które mocno wplotło się w naszą rzeczywistość. Wielu z Was znalazło już tu swoje miejsce i dom. Zapraszamy Was ponownie do aktywnej współpracy, pomocy i zabawy. Wolontariat w Kożyczkowie to nie tylko praca, to wspólne bycie, śpiewanie, tańce, wyprawy nad jezioro i przygotowanie do głębokiego wejścia w procesy na Zielonych Kręgach.

 

Przygotowania rozpoczynamy już od 20 lipca 2021 roku. Pierwszy tydzień to porządkowanie Ośrodka. Kolejne dni to praca nad wykończeniem i udekorowaniem Domku dla Wolontariuszy.

 

Od 26 lipca rozpoczynamy Festiwalowe przygotowania. Rekonstrukcja Maloki, Otorongo, Akashy, kuchni , uporządkowanie terenu ogniska, szałasu potów, przygotowanie przestrzeni dla dzieci, stworzenie pięknej i magicznej przestrzeni.

Zapraszamy wszystkich, którzy czują się dobrze w stolarce, konstrukcjach, pracy z ziemią, malowaniu, w kuchni oraz wszelkiego rodzaju kreatywnych pracach. (około 20 osób).

 

Od 6 sierpnia potrzebujemy wsparcia podczas Festiwalu - kuchnia, prace porządkowe, prace techniczne, sprzątanie po Festiwalu - 12 osób - kuchnia, 10 osób - pozostałe prace.

 

Na wolontariacie można zostać dłużej - potrzebna pomoc przy porządkowaniu terenu po Festiwalu.

Wolontariusze przeznaczają 6 godzin dziennie na pracę, a pozostały czas wykorzystują na udział w warsztatach, koncertach i innych atrakcjach Zielonych Kręgach. Zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie na polu namiotowym (opcjonalnie w Domu Wolontariuszy).

 

Dwutygodniowa praca zapewnia bezpłatny pobyt na Festiwalu wraz z wyżywieniem. Tygodniowa praca to 50 % zniżki. Miejsca dostępne w kolejności zgłaszania.

 

Przyjeżdżajcie. Czekamy na Wasze otwarte serca, twórcze dłonie, kreatywne umysły.

Do zobaczenia,

Mariola Floreska

 

Kliknij tu, by zobaczyć nasz ostatni dzień przygotowań festiwalu Zielone Kręgi 2018.

Kliknij tu, by zobaczyć trochę zdjęć.

 

 

wolontariat
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com