13 maja 2023

Ogłaszam nabór wolontariuszy do IX edycji Festiwalu Zielone Kręgi.  Zapraszamy Was ponownie do aktywnej współpracy i pomocy. Zapraszamy też, zupełnie nowe osoby, które chcą doświadczyć plemiennej, magicznej i duchowej wspólnoty.

 

Dwutygodniowa praca zapewnia bezpłatny pobyt na Festiwalu wraz z wyżywieniem. Pracę można wykonać w dowolnym terminie, zarówno przed, w trakcie, jak i po Festiwalu. Tygodniowa praca to 50% zniżki.

 

Oferujemy wyżywienie i zakwaterowanie na polu namiotowym w trakcie festiwalu(w miarę możliwości w domku dla wolontariuszy oraz w domu w pozostałych terminach. Po 6 - godzinnej pracy jest czas na  kąpiel w jeziorze, ogniska, muzykowanie, pisanie bajek i robienie tego, co w duszy gra.

 

Przygotowania zaczynamy 17 stego lipca 2023 roku. Pierwszy tydzień to porządkowanie Ośrodka i terenu festiwalowego. 

 

Kolejne dni przeznaczymy na regenerację zniszczonych obiektów - wymiana dachu na Otorongo, dokończenie budowy Domu dla Dzieci, przygotowanie dachu nad kuchnią. 5 dni przed Zielonymi Kręgami dekorujemy przestrzeń festiwalową.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy czują się dobrze w stolarce, konstrukcjach, pracy z ziemią, w kuchni oraz wszelkiego rodzaju kreatywnych pracach - około 20 osób.

 

Od 4 do 13 sierpnia potrzebujemy wsparcia podczas Festiwalu - kuchnia, prace porządkowe, prace techniczne, podtrzymanie ognia, sprzątanie po Festiwalu - 12 osób - kuchnia, 6 osób - dom, 10 osób - pozostałe prace. 

 

W trakcie Festiwalu wolontariusze przeznaczają 6 godzin dziennie na pracę, a pozostały czas wykorzystują na udział w warsztatach, koncertach i ceremoniach na Zielonych Kręgach.

 

Nie przyjmujemy osób, które planują korzystanie z używek - alkohol, marihuana itp. Nasza praca wymaga pełnej świadomości i koncentracji na tym co robimy.

 

Miejsca dostępne w kolejności zgłaszania - zgłoszenia wysyłajcie na maila.

zielonekregi@gmail.com

 

W mailu napiszcie proszę info o sobie, czym chcielibyście się zająć, oraz od kiedy do kiedy planujecie pobyt. 

 

Do zobaczenia,

Mariola Floreska.

 

YOUTUBE

https://www.youtube.com/watch?v=s7TOeaDVBZ8

Wolontariat 2023
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com