30 kwietnia 2024

Przyjaciele!!!

 

Ogłaszam nabór osób chcących pomóc przy organizacji X edycji Festiwalu Zielone Kręgi. Zapraszamy do wymiany barterowej.

 

Dwutygodniowa praca zapewnia bezpłatny pobyt na Festiwalu wraz z wyżywieniem. Pracę można wykonać w dowolnym terminie, zarówno przed, w trakcie, jak i po Festiwalu. Tygodniowa praca to 50% zniżki.

 

Oferujemy wyżywienie i zakwaterowanie na polu namiotowym w trakcie festiwalu(w miarę możliwości w domku dla wolontariuszy oraz w domu w pozostałych terminach. Po 6 - godzinnej pracy jest czas na kąpiel w jeziorze, ogniska, muzykowanie, pisanie bajek i robienie tego, co w duszy gra.

 

Przygotowania zaczynamy 20 stego lipca 2024 roku. Pierwszy tydzień to porządkowanie Ośrodka i terenu festiwalowego. 

 

Kolejne dni przeznaczymy na regenerację zniszczonych obiektów - wymiana dachu na Otorongo, dokończenie budowy Domu dla Dzieci, przygotowanie przestrzeni  kuchni polowej. 5 dni przed Zielonymi Kręgami dekorujemy przestrzeń festiwalową.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy czują się dobrze w stolarce, konstrukcjach, pracy z ziemią, w kuchni oraz wszelkiego rodzaju kreatywnych pracach - około 20 osób.

 

Od 9 do 18 sierpnia potrzebujemy wsparcia podczas Festiwalu - kuchnia, prace porządkowe, prace techniczne, podtrzymanie ognia, sprzątanie po Festiwalu - 12 osób - kuchnia, 6 osób - dom, 10 osób - pozostałe prace. 

 

W trakcie Festiwalu wolontariusze przeznaczają 6 godzin dziennie na pracę, a pozostały czas wykorzystują na udział w warsztatach, koncertach i ceremoniach na Zielonych Kręgach.

 

Nie przyjmujemy osób, które planują korzystanie z używek - alkohol, marihuana itp. Nasza praca wymaga pełnej świadomości i koncentracji na tym co robimy.

 

Miejsca dostępne w kolejności zgłaszania - zgłoszenia wysyłajcie na maila.

zielonewolo@gmail.com

 

W mailu napiszcie proszę info o sobie, czym chcielibyście się zająć, oraz od kiedy do kiedy planujecie pobyt.  

 

Do zobaczenia,

Mariola Floreska.

 

YOUTUBE

https://www.youtube.com/watch?v=s7TOeaDVBZ8

Wolontariat 2024
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com