29 listopada 2021

Drodzy Przyjaciele, od 28 grudnia 2021 do 17 stycznia 2022 wybieramy się na wyprawę do dalekiej Kolumbii. 

 

Gościć będziemy w EKOWIOSCE ATLANTYDA położonej w Południowo - Zachodniej Kolumbii w krainie plemion Nasa i Misak. Jest nas już 11 osób i 2 dzieci. Możemy powiększyć grupę jeszcze o 4 osoby.

 

Tam spędzimy Sylwestra, zetkniemy się z medycynami i mądrością rdzennych ludów, zanurzymy się w Sufizm, Tańce Światowego  Pokoju, medytację, jogę. Z Atlantydy wyruszymy na odkrywanie starożytnych ruin, rdzennych terytoriów ludów Nasa i Misak, świętej laguny, gorących źródeł, mglistego lasu i miejsca przebywania kondorów. Jeśli chcecie poczuć oddech życia w piersiach, zieloną Ziemię pod stopami, dzikość przyrody i dać radość i wolność swojej Duszy, zapraszamy. 

 

W programie dwie Ceremonie i spacer w Andach z medycyną.
 

W trakcie pobytu w wiosce prowadzone będą zajęcia kundalini jogi, tańce, Światowego Pokoju oraz kręgi medycyny pieśni (w zależności od zapotrzebowania uczestników). Rozważamy też wyprawę nad ocean.

 

Lokalną koordynację, logistykę i większość programu poprowadzi Arjun-Jorge Calero, założyciel Atlantida Ecovillage. Arjun ma  20-letnie doświadczenie w pracy  z grupami, Odbył rozległe szkolenie w wielu dyscyplinach praktycznych i duchowych. W grupie będą uczestniczyć także inni nauczyciele i przewodnicy, w tym miejscowi starsi i inni członkowie ekowioski. Koordynację międzynarodową, wewnętrzną koordynację grupową oraz warsztaty jogi poprowadzi Marek Miedziewski. Zakwaterowani będziemy w drewnianych domkach., a jedzenie zapewni personel ekowioski, w pewnych momentach gotować będziemy samodzielnie.

 

ZAPRASZAMY -  DOŁĄCZCIE DO NAS.  

 

Mariola i Marek  

 

 


 

 

KOSZT WYPRAWY: 1 500 euro + bilet lotniczy z Warszawy do Bogoty i z Bogoty do Cali

W cenę wliczone są: opieka doświadczonego przewodnika, zakwaterowanie, wyżywienie, transport, wycieczki, lokalni przewodnicy i nauczyciele, medycyny oraz wszelkie zajęcia, ceremonie i warsztaty. 

 

 


 

Informacje, szczegółowy program i rezerwacja miejsca:   

 

Marek +48 602 777 202   Mariola +48 660 664 754 

zielonekregi@gmail.com

 

 

Wyprawa do kolumbii
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com