19 maja 2022

Drodzy Przyjaciele,

 

tego lata, od 5 do 14 sierpnia 2022 odbędzie się kolejna, VIII edycja Szamańskiego Festiwalu Rozwoju Świadomości "Zielone Kręgi".

 

Znów popłynie muzyka dżungli, gór, strumieni, słońca i wiatru.Taniec i ruch pobudzą nasze ciała, a wibracje dźwięku skłonią do śpiewu i radości.

 

Czekamy tu na Was, wśród pól, łąk i lasów. Na tych, którzy od dawna stanowią część tej Rodziny, ale też na nowe istoty pełne nieoczekiwanych jakości.

 

Przybądźcie wszyscy, mający determinację i siłę, by tworzyć Światy pełne Harmonii, Pokoju i Piękna.

Wspierać nas w tym będą członkowie plemienia Huni Kuin z Brazylii, przedstawiciele plemion Inga z Kolumbii oraz przyjaciele z Polski dzielący się swoją wiedzą i olbrzymim doświadczeniem w pracy z ciałem, głosem i instrumentami.

 

Wieczorne koncerty wypełnią się muzyką wspaniałych artystów: Ianawa z Meksyku, Paz Shanti z Ibizy, Coral Rojo z Chile, Pedro Colarez i Mariana z Portugalii, Alinka Jurczyszyn i Michał Zelnibore z Polski, Giovanny Laguado z Kolumbii, Juan Pablo i Familia Evajuanoy z Kolumbii, Vibraciones de Amor z Kolumbii, Aram i Ania z Polski, Krzysztof Mucha i Grzegorz Sykała z Polski. Paulina Violina i Katherina z Hiszpanii.

 

Sprzedaż i ceny biletów w zakładce cennik.

 

Jak zwykle jest możliwość zakupu biletów na 1, 3, 6 lub 9 dni.

 

Do zobaczenia! 

Mariola Floreska

 

Zarposzenie na zielone kręgi 2022
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com