30 kwietnia 2024

Drodzy Przyjaciele,

 

zapraszamy Was do wzięcia udziału w X tej edycji Szamańskiego Festiwalu Rozwoju Świadomości Zielone Kręgi w dniach 9-18 sierpnia 2024. 

 

Znów zapłonie ogień w Maloce, zabrzmi muzyka i śpiew z krajów Ameryki Środkowej i Południowej, pojawią się wibracje dżungli, gór, strumieni, słońca i wiatru. Taniec i ruch pobudzą nasze ciała, a piękno i magia ogrzeją serca i wybiją nas wysoko w górę.

 

Nie spotkacie tu prelegentów wykładających teorie, tylko ludzi wiedzy dzielących się własnym doświadczeniem.

 

Nie zobaczycie wodzirejów, którzy ze sceny pokazują, jak skakać i machać rękoma. Przybędą artyści, muzycy i inspirujący prowadzący, którzy wskażą drogę do odnalezienia własnego sposobu wyrażania się poprzez głos i ciało.

 

Nie znajdziecie tu main stage’a, back stage’a i chillout zone. Są kręgi przy ogniu, wspólne ceremonie i warsztaty zintegrowane z duchem festiwalu.  

 

Nie odnajdziecie tu DJ-jów z Goa Trance, Psy Trance, Industrial Metal, czy Break Beat. Zaprosimy Was za to do posłuchania, odczucia i zrozumienia muzyki oraz śpiewu głęboko powiązanego z przyrodą, która nas otacza.

 

Nie chcemy, żebyście w transie zatracali swą świadomość. Chcemy pomóc Wam wyostrzyć zmysły, tak, byście w radosny i nieskrępowany sposób odbierali ten Świat i unosili się wysoko na skrzydłach własnego Ducha.

 

Przybądźcie wszyscy, mający determinację i siłę, by eksplorować i kreować  Światy pełne Harmonii, Pokoju i Piękna.

 

Do 30-stego maja bilety są dostępne w cenie ubiegłorocznej.

 

Sprzedaż i ceny biletów na www.zielonekregi.pl/cennik.

 

Program w opracowaniu. Do zobaczenia!

 

zielone kręgi 2024
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com