29 lipca 2020

Kasia Węgierska.

 

Piękne i uwalniające doświadczenie. Warsztat, podczas którego uczestnicy tworzą spiralę dźwięków- prawdziwą ucztę dla ucha, serca, ducha i ciała.

 

Dlaczego spiralę? Bo to co robimy nie jest po prostu pętlą - jest  żywym procesem (tak jak każdy z nas). Spirala pokazuje nam, że sprawy można zmieniać, że, nakładając na nie kolejne warstwy lub zdejmując stare, doprowadzamy do rzeczywistej zmiany.

 

Jest to przestrzeń na kontakt ze sobą i tym co gra w nas - przy jednoczesnym poczuciu połączenia z grupą. A co za tym idzie- również z ufnym współgraniem z tym, co wybieramy dla siebie w życiu.

 

Będzie kilka ćwiczeń związanych z otwarciem się na swój głos i na grupę; wprowadzeniem do odczuwania pulsu muzyki i odnalezienia go w swoim ciele. Poprzez zabawę, opartą na śpiewie w kręgu oraz strukturze nazywanej ‘call and response’, przejdziemy do stworzenia w grupkach powtarzalnych, wielogłosowych motywów dźwiękowych. Innymi słowy- staniemy się różnymi częściami pieśni - melodyjnymi, rytmicznymi, dzikimi, cichymi, eksperymentalnymi i zabawnymi! Na tej bazie powstanie kilka pieśni, będzie również miejsce na indywidualne improwizacje każdego z uczestników - przy wtórującej, voiceimprowizującej grupie. 

 

Czas: 1,5-2h.

 

 

 


 

Kasia Węgierska. Psycholog holistyczny, psychoterapeutka, wokalistka. W pracy łączy wiedzę i odczuwanie. Łączy ścieżkę terapeutyczną z muzyką, pracą z ciałem i psychotroniką. Jest dla niej niezwykle ważne, aby w kontakcie z drugim człowiekiem tworzyć przestrzeń opartą na rzeczywistym kontakcie. Praktyk Soul Body Fusion, koncertuje, prowadzi medytacje i sesje indywidualne oraz warsztaty rozwojowe związane m.in. z samoekspresją, uwalnianiem głosu i emocji, integracją cienia i doświadczeń transowych. 

 

ŻYWOGŁOSY. Warsztat Voice Impro w kręgu
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com