1. en

Ponieważ jednak niektórzy z Was przybędą tylko na 3 lub 6 dni, ułożyliśmy program w ten sposób, by w każdym pakiecie skorzystać można było z warsztatów pracy z głosem, z ciałem, z tańcem, koncertów, szałasu potów i ceremonii.

Czas ZIELONYCH KRĘGÓW to wydarzenie ukierunkowane na Rozwój. Udział w 9-dniowym programie umożliwia skorzystanie w pełni z mocy transformującej energii kreowanej

w trakcie Festiwalu.

PROGRAM

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

20 - DO NOCY

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

9.08

CZWARTEK

 

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

CIAŁO TO ŻYWIOŁ

Ewelina Jonczys

 

SER CANTO - WARSZTAT WOKALNY

Marianna Root

 

HAWAJSKI MASAŻ ŻYWIOŁÓW

KAHI LOA

Rima Sadurska

 

„BEZPIECZEŃSTWO EGZYSTENCJONALNE”

wykład Tomek Gruba

 

KRĄG KOBIECY

Natalia Payome

 

KRĄG MĘSKI

Marek Miedziewski

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

DZIECIĘCY KRĄG:

OŁTARZ ŻÓŁWIA

Klaudia Gostowska, Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

NARODZINY GŁOSU

Michał Esz Szerląg

 

KRĄG KOBIECY

Natalia Payome

 

KRĄG MĘSKI

Marek Miedziewski

 

WARSZTATY ZRĘCZNOŚCIOWO - INTUICYJNE

DEVIL STICKS I SLACK LINE

Maciek Trzpis Miedziewski

 

UZDRAWIANIE INDYWIDUALNIE

Maestro Inkanima

 

 

 

 

 

 

 

„JOURNEY TO THE ROOTS OF LIFE”

KONCERT

Marianna Root

 

CEREMONIA SZAŁASU POTÓW

W TRADYCJI CZERWONEJ ŚCIEŻKI

Wojtek Wieconkowski, Aleksandra Kapella

 

 

 

 

8.08

ŚRODA

 

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOMO SAPIENS

WARSZTATY W GRUNCIE RUCHU

Beti, Michalina, Marta

 

SER CANTO - WARSZTAT WOKALNY

Marianna Root

 

KRĄG JEDNOŚCI KOBIET Z CEREMONIĄ

WODY I DARAMI DLA MATKI ZIEMI

Paulina Violina, Mireia Berdun Colon

 

CEREMONIA PRZYGOTOWANIA ROŚLIN

MEDYCYNY ANDÓW

Mauricio Montano

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

DZIECIĘCY KRĄG:

MALOWANIE MASEK

Klaudia Gostowska, Aleksandra Kapella

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„UZDRAWIANIE W TRADYCJI SHIPIBO”

WYKŁAD

Maestro Inkanima

 

KONCERT PIEŚNI MEDYCYNY

Maestro Inkanima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUZYCZNA PODRÓŻ SERCA LOBA

KONCERT

Paulina Violina

 

POKAZ HULA HOOP GODDESS

Katarzyna Urmanowicz

BAJKI DLA DZIECI COCO

Klaudia Gostowska

 

CEREMONIA MEDYCYNY SERCA

Mauricio Montano

 

 

 

7.08

WTOREK

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ

Krzysztof Dziwny Gojtowski

 

UWOLNIJ SWOJĄ PIEŚŃ

Alina Jurczyszyn

 

WARSZTATY HULA HOP

Katarzyna Urmanowicz

 

CEREMONIA PRZYGOTOWANIA ROŚLIN

MEDYCYNY ANDÓW

Mauricio Montano

 

ROŚLINY - WARSZTAT W TERENIE

Kuba Babicki

 

DZIECIĘCY KRĄG:

ZAJĘCIA RUCHOWE

Klaudia Gostowska, Betty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAJAŃSKA CEREMONIA KUKURYDZY

Simeth Maya Ixchel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT „LOS ENCANTADOS”

Paulina Srzednicka, Mireia Berdun, Jerom

 

 

 

6.08

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOMO SAPIENS

warsztaty w Gruncie Ruchu

 

KOBIECY KRĄG

Barbara Pączkowska

     

UWOLNIJ SWOJĄ PIEŚŃ

Alina Jurczyszyn

 

HAWAJSKI MASAŻ ŻYWIOŁÓW

KAHI LOA

Rima Sadurska

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

 

DZIECIĘCY KRĄG:

GRY RYTMICZNE

Klaudia Gostowska,

Gudrun Volk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY TAŃCA HULA

Justyna Miąc

 

WARSZTATY „NA TROPIE WIZJI     SZAMANA

Tomek Gruba

 

WARSZTATY ZRĘCZNOŚCIOWO - INTUICYJNE:

DEVIL STICKS I SLACK LINE

Maciek Trzpis Miedziewski

 

SZAŁAS POTÓW TEMAZCAL

Z LOS ENCANTADOS

Mireia Berdun, Ivan Marques Vergel, Paulina Violina, Jeron Seguy

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT ŚPIEW GARDŁOWY

Michał Esz Szerląg

 

BAJKI DLA DZIECI

„SONG OF THE SEA”

Klaudia Gostowska

 

 

 

 

5.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ

Krzysztof Dziwny Gojtowski

 

KRĄG SNÓW

Basia Pączkowska, Tomek Gruba

 

WARSZTATY TAŃCA HULA

Justyna Miąc

 

„TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ BADAŃ NAUKOWYCH NAD

ROŚLINAMI PSYCHOAKTYWNYMI”

wykład Kuba Babicki

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

 

DZIECIĘCY KRĄG:

HULA HOOP

Klaudia Gostowska,

Kataryczna Umanowicz

 

 

 

 

 

 

 

MAJAŃSKI TANIEC GWIAZD

Simeth Maya - Balam Ixchel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT  „KRĄG ŚWIĘTYCH PIEŚNI”

Alina Jurczyszyn, Michał Zeltman

 

WEWNĘTRZNA PODRÓŻ PRZY

BĘBNIE SZAMAŃSKIM

Wojtek Wieconkowski

 

 

 

4.08

SOBOTA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOMO SAPIENS

warsztaty w Gruncie Ruchu

 

KRĄG SNÓW

Basia Pączkowska, Tomek Gruba

 

NARODZINY GŁOSU

Michał Esz Szerląg

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

 

DZIECIĘCY KRĄG:

TWORZENIE PALENISKA

Klaudia Gostowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOSMOWIZJA MAJÓW

MAJAŃSKA JOGA ODDECHU

Simeth Maya - Balam Ixchel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POKAZ TAŃCA HULA

Justyna Miąc

 

KONCERT CIEKAWA BAJA”

Bajarz spod Zamku

 

KONCERT „NATCHNIENIE

PRZODKÓW - ERA WILKA”

Jaruha

 

 

 

 

 
 
 

3.08

PIĄTEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZYJAZD, PARKOWANIE,

ROZBICIE NAMIOTÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA ROZPOCZĘCIA FESTIWALU

 

KONCERT OTWIERAJĄCY

 „MUZYKA ŹRÓDŁA”

Basia Pączkowska, Wojtek Wieconkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

12.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

MAJAŃSKA CEREMONIA KUKURYDZY

Simeth Maya, Bayam Ixchel

 

UROCZYSTE ZAMKNIĘCIE FESTIWALU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POŻEGNANIA, SKŁADANIE NAMIOTÓW,

UPRZĄTNIĘCIE TERENU, WYJAZD

 

 

 

 

 

 

11.08

SOBOTA

 

 

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ

Krzysztof Dziwny Gojtowski

 

WARSZTATY Z DIDGERIDOO

Marta Sapierzyńska

 

NARODZINY GŁOSU

Michał Esz Szerląg

 

NATURA RYTMU

Xenia

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

DZIECIĘCY KRĄG:

SLACKLINE I BĘBNY

Klaudia Gostkowska, Xenia,

Maciek Trzpis Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HULA HOOP GODDESS

Katarzyna Urmanowicz

 

KOMUNIKACJA Z WNĘTRZEM

„WEJDŹ PROSZĘ" 

Monika Grzegorczyk

 

„CZY MOŻLIWY JEST KONTAKT Z ZAAWANSO-

WANĄ INTELIGENCJĄ POPRZEZ KRÓLESTWO ROŚLIN I GRZYBÓW.” WYKŁAD

Kuba Babicki

 

WARSZTATY DEVIL STICKS I SLACK LINE

Maciej Trzpis Miedziewski

 

CEREMONIA RAPE

Sanken Tsoma 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT „OPOWIEŚCI BĘBNÓW”

Grzegorz Ognik Zielonko, 

Rima Sadurska

 

BAJKI DLA DZIECI

KSIĘŻNICZKA MONONOKE

Klaudia Gostkowska

 

MAJAŃSKI SZAŁAS POTÓW

Simeth Maya

 

10.08

PIĄTEK

 

 

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOC KOBIECEJ PEŁNI

Ewelina Jonczys

 

NATURY RYTMU 

Xenia 

 

WARSZTATY Z DIDGERIDOO

Marta Sapierzyńska

 

„HISTORIE ZAPISANE W CIELE”

WYKŁAD

Agnieszka Kawula

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

DZIECIĘCY KRĄG:

SPOTKANIE Z MUZYKĄ

Klaudia Gostkowska, Rima Sadurska

 

 

 

 

 

 

 

 

MAJAŃSKA CEREMONIA KAKAO

Simeth Maya - Bayam Ixchel

 

UZDRAWIANIE INDYWIDUALNE 

Maestro Inkanima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT DIDGERIDOO

Marta Sapierzyńska

 

CEREMONIA MEDYCYNY SHIPIBO

Maestro Inkanima