1. en

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

20 - DO NOCY

6.08

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOMO SAPIENS

warsztaty w Gruncie Ruchu

 

KRĄG KOBIECY

Barbara Pączkowska

     

WARSZTATY ŚPIEW GARDŁOWY

Michał Esz Szerląg

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY TAŃCA HULA

Justyna Miąc

 

WARSZTATY NA TROPIE WIZJI     SZAMANA

Tomek Gruba

 

WARSZTATY DEVIL STICKS I SLACK LINE

Maciek Trzpis Miedziewski

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

 

 

KONCERTKRĄG ŚWIĘTYCH PIEŚNI”

Alina Jurczyszyn, Michał Zeltman

 

CEREMONIA 2 TYTONI

(MEDYCYNA ANDÓW)

Anne Laure

 

SZAŁAS POTÓW TEMAZCAL

Z LOS ENCANTADOS

Mireia Berdun, Ivan Marques Vergel, Paulina Violina, Jeron Seguy

 

 

5.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

8:15 - 9:45  CEREMONIA KAMBO  Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ

Krzysztof Dziwny Gojtowski

 

KRĄG SNÓW

Basia Pączkowska, Tomek Gruba

 

WARSZTATY TAŃCA HULA

Justyna Miąc

 

TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ BADAŃ NAUKOWYCH NAD

ROŚLINAMI PSYCHOAKTYWNYMI”

wykład Kuba Babicki

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

MAJAŃSKI TANIEC GWIAZD

Simeth Maya - Balam Ixchel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT LOS ENCANTADOS”

Paulina Srzednicka, Mireia Berdun, Jerom

 

KONCERT ŚPIEW GARDŁOWY”

Michał Esz Szerląg

 

 

 

 

4.08

SOBOTA

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

 

 

HOMO SAPIENS

warsztaty w Gruncie Ruchu

 

KRĄG SNÓW

Basia Pączkowska, Tomek Gruba

 

 WARSZTATY TWORZENIA MASEK

Agata Żukiewicz

 

UZDRAWIANIE INDYWIDUALNE 

  Maestro Jose Lopez Sanchez

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UZDRAWIANIE I PRACA Z

ROŚLINAMI W TRADYCJI SHIPIBO

wykład Maestro Jose Lopez Sanchez

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POKAZ TAŃCA HULA

Justyna Miąc

 

KONCERT CIEKAWA BAJA”

Bajarz spod Zamku

 

CEREMONIA MEDYCYNY

AMAZOŃSKIEJ (BABCIA)

Maestro Jose Lopez Sanchez - Shipibo

 

 

 

 
 
 

3.08

PIĄTEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZYJAZD, PARKOWANIE,

ROZBICIE NAMIOTÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA ROZPOCZĘCIA FESTIWALU

 

KONCERT OTWIERAJĄCY

 MUZYKA ŹRÓDŁA”

Basia Pączkowska, Wojtek Wieconkowski

 

CEREMONIA MEDYCYNY

AMAZOŃSKIEJ (BABCIA)

Maestro Jose Lopez Sanchez - Shipibo

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Ponieważ jednak niektórzy z Was przybędą tylko na 3 lub 6 dni, ułożyliśmy program w ten sposób, by w każdym pakiecie skorzystać można było z warsztatów pracy z głosem, z ciałem, z tańcem, koncertów, szałasu potów i ceremonii.

Czas ZIELONYCH KRĘGÓW to wydarzenie ukierunkowane na Rozwój. Udział w 9-dniowym programie umożliwia skorzystanie w pełni z mocy transformującej energii kreowanej

w trakcie Festiwalu.

PROGRAM

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

9.08

CZWARTEK

 

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

HOMO SAPIENS

WARSZTATY W GRUNCIE RUCHU

Beti, Michalina, Marta

 

SER CANTO - WARSZTAT WOKALNY

Marianna Root

 

TANIEC AZTEKÓW

Isaac Greñas

 

KRĄG MĘSKI

Marek Miedziewski

 

KRĄG KOBIECY

Natalia Payome

 

BEZPIECZEŃSTWO EGZYSTENCJONALNE”

wykład Tomek Gruba

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

KRĄG KOBIECY

Natalia Payome

 

KRĄG MĘSKI

Marek Miedziewski

 

WARSZTATY DEVIL STICKS I SLACK LINE

Maciek Trzpis Miedziewski

 

CIAŁO TO ŻYWIOŁ

Ewelina Jonczys

 

UZDRAWIANIE INDYWIDUALNIE

Maestro Inkanima

 

 

 

 

 

 

 

HULA HOOP GODDESS

TANIEC

Katatarzyna Urmanowicz

 

DIDGERIDOO

KONCERT

Marta Sapierzyńska

 

CEREMONIA SZAŁASU POTÓW

W TRADYCJI CZERWONEJ ŚCIEŻKI

Wojtek Wieconkowski, Aleksandra Kapella

 

 

 

 

8.08

ŚRODA

 

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

CEREMONIA KAMBO (8:15 -  9:45)

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ

Krzysztof Dziwny Gojtowski

 

SER CANTO - WARSZTAT WOKALNY

Marianna Root

 

KRĄG JEDNOŚCI KOBIET Z CEREMONIĄ

WODY I DARAMI DLA MATKI ZIEMI

Paulina Violina, Mireia Berdun Colon

 

CEREMONIA PRZYGOTOWANIA ROŚLIN

MEDYCYNY ANDÓW

Mauricio Montano

 

WARSZTATY TWORZNIA MASEK

Agata Żukiewicz

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UZDRAWIANIE W TRADYCJI SHIPIBO”

WYKŁAD

Maestro Inkanima

 

KONCERT PIEŚNI MEDYCYNY

Maestro Inkanima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUZYCZNA PODRÓŻ SERCA LOBA

KONCERT

Paulina Violina

 

CEREMONIA MEDYCYNY SERCA

Mauricio Montano

 

 

 

7.08

WTOREK

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

WARSZTATY ŚPIEW GARDŁOWY

Michał Esz Szerląg

 

WARSZTATY HULA HOP

Katarzyna Urmanowicz

 

TANIEC AZTEKÓW

Isaac Greñas

 

NATURA RYTMU

Xenia Urbanova

 

CEREMONIA PRZYGOTOWANIA ROŚLIN

MEDYCYNY ANDÓW

Mauricio Montano

 

ROŚLINY - WARSZTAT W TERENIE

Kuba Babicki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAJAŃSKA CEREMONIA MEDYCYNY

ŚWIĘTEGO JAGUARA

Simeth Maya Ixchel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JOURNEY TO THE ROOTS OF LIFE”

KONCERT

Marianna Root

 

WEWNĘTRZNA PODRÓŻ PRZY

BĘBNIE SZAMAŃSKIM

Wojtek Wieconkowski

 

 

 

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

12.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAJAŃSKA CEREMONIA KUKURYDZY

Simeth Maya, Bayam Ixchel

 

UROCZYSTE ZAMKNIĘCIE FESTIWALU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POŻEGNANIA, SKŁADANIE NAMIOTÓW,

UPRZĄTNIĘCIE TERENU, WYJAZD

 

 

 

 

 

 

11.08

SOBOTA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

CEREMONIA KAMBO

Marek Miedziewski

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY Z DIDGERIDOO

Marta Sapierzyńska

 

TWÓJ AUTOMASAŻ 

Agnieszka Kawula

 

WARSZTATY HULA HOP GODDESS

Katarzyna Urmanowicz

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ

Krzysztof Dziwny Gojtowski

 

 

 

 

 

 

 

 

TANIEC AZTEKÓW

Isaac Greñas

 

MOC KOBIECEJ PEŁNI

Ewelina Jonczysz

 

CEREMONIA RAPE

Sanken Tsoma

 

WARSZTATY ŚPIEW GARDŁOWY

Michał Esz Szerląg

 

WARSZTATY TWORZENI MASEK

Agata Żukiewicz

 

UZDRAWIANIE IDYWIDUALNE

Maestro Inkanima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ODGŁOSY ODLEGŁYCH KRAIN”

KONCERT

Tommy Harevis, Gregorz Zielonko

 

MAJAŃSKI SZAŁAS POTÓW

Simeth Maya

10.08

PIĄTEK

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY Z DIDGERIDOO

Marta Sapierzyńska

 

CIAŁO TO ŻYWIOŁ

Ewelina Jonczys

 

HISTORIE ZAPISANE W CIELE”

WYKŁAD

Agnieszka Kawula

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

 

 

NATURA RYTMU

Xenia Uranova

 

TWÓJ AUTOMASAŻ 

Agnieszka Kawula

 

WARSZTATY HULA HOP GODDESS

Katarzyna Urmanowicz

 

TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ BADAŃ

NAUKOWYCH NAD ROŚLINAMI 

PSYCHOAKTYWNYMI” - WYKŁAD

Kuba Babicki

 

WARSZTATY DEVIL STICKS I SLACK LINE

Maciek Trzpis Miedziewski

 

UZDRAWIANIE IDYWIDUALNE

Maestro Inkanima

 

 

 

 

 

 

 

BAŚNIE LUDÓW ZIEMI

Wędrowna Baśniarka Aishi Ma

 

CEREMONIA MEDYCYNY SHIPIBO

Maestro Inkanima