1. en
CEREMonia Amazonii

Pedro Collares. 

 

14 sierpień 2020 godzina 22:00 po koncercie w Maloce.

 

Medycyna Amazonii to tradycyjny napar stosowany u niektórych plemion z północno-zachodniej Amazonii. 

Dla pierwotnych plemion roślina ta jest świętym lekarstwem duchowym, które ma moc ukazania nam prawdy o naszym istnieniu.

 

Może zapewnić silne oczyszczenie na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Ceremonia inspirowana będzie zwyczajami narodu Yawanawa. W pierwszej części zaśpiewamy tradycyjne pieśni bez instrumentów, po czym korzystając z gitarę i bębnów, zagramy rodzimą muzykę, a także piosenki lecznicze z innych tradycji, zapraszające do tańca i świętowania przy ognisku.

 

Leki przeciwdepresyjne „SSRI” nie mają dobrego związku z medycyną. Osoby przyjmujące leki MUSZĄ informować nas o lekach i dawkowaniu.

 

 

 


 

Pedro Collares. "Urodziłem się w Rio de Janeiro w Brazylii. Poświęcam swoje życie Dźwiękowi, jako narzędziu do uzdrawiania i samopoznania. Od czasu, kiedy poczułem wezwanie rośliny, uczestniczyłem w rytuałach w kościołach Santo Daime. W 2012 roku po raz pierwszy spotkałem się z szamanem z plemienia Yawanawa, wspierałem jego ceremonię. Życie dało mi okazję, aby pojechać tam, w serce lasu i uczyć się, uczestnicząc w kilku dietach ze świętymi lekarstwami. Po kilku latach nauki i pracy na rzecz tych ludzi, otrzymałem  pozwolenie od przywódców narodu Yawanawa na prowadzenie duchowej pracy z tradycyjnymi lekarstwami. Nie jestem szamanem ani uzdrowicielem. Prawdziwym szamanem jest lekarstwo. To, które leczy i pokazuje ci najgłębszą prawdę o Twoim istnieniu. Otwieram  tę przestrzeń tylko po to, abyś mógł poznać siłę z lasu, towarzyszę śpiewem w Twojej podróży. Ceremonia jest inspirowana tradycyjnymi drogami Yawanawa i Huni Kuin. Haux!"

30 lipca 2020