06 marca 2021

CEREMONIA MEDYCYNY AFRYKI – MEDYCYNA BOGA (IBOGA).

 

15 - 18 sierpnia 2021 odbędzie się spotkanie potężną Ibogą. Ceremonia bardzo polecana dla osób, które utknęły w pewnym momencie swojego życia, nie mogąc pójść dalej. Uzdrawia depresje, traumy wyzwala z uzależnień, również tych bardzo ciężkich - alkohol, narkotyki. Iboga to Święte Drzewo, wykorzystywane przez Pigmejów w fizycznych i duchowych uzdrawiających rytuałach od tysięcy lat. Kora tej świętej rośliny, którą spożywamy na ceremonii jest bezpośrednim stymulatorem głębokiego kontaktu z wyższymi poziomami naszej istoty. 

 

CEREMONIA

Na miejsce ceremonii przybywamy wieczorem w niedzielę 15go sierpnia do godziny 18.00. We wspólnym kręgu będziemy mieli możliwość poznać się i rozpocząć przygotowania do Ceremonii.

- W dniu Ceremonii poniedziałek 16 sierpnia, robimy post, pijemy tylko wodę (jeżeli nie masz doświadczenia z postem to możesz zjeść lekkie śniadanie). Jest to bardzo ważny czas, potrzebny na przygotowanie się do Ceremonii, medytacje z intencją, zaznajomienie się z przebiegiem Ceremonii i stworzenie energii grupy. 

- Ceremonię rozpoczynamy około 18 - tej w poniedziałek 16 stego sierpnia. Ceremonia trwa całą noc. Przy dźwiękach rdzennej muzyki z Gabonu i dźwiękach didgeridoo mamy możliwość wejść głęboko w wewnętrzny proces, połączyć się ze swoim Jestestwem i mieć możliwość przyspieszonej nauki.

- Wtorek  jest dniem potrzebnym na wypoczynek i integrację doświadczeń. W zależności od tego jak głęboko wejdziesz w proces  podczas Ceremonii, to w niedzielę wieczorem może wystąpić echo doświadczeń.

- Grupowy proces kończy się w 18 go sierpnia w środę rano. Zachęcamy, aby spisać swoje doświadczenia, żeby jak najwięcej nauk, doświadczeń przenieść do swojego życia codziennego.

 

PRZYGOTOWANIE DO CEREMONII

- Przygotowując się do Ceremonii, na 4 dni powstrzymaj się od alkoholu, narkotyków, pikantnych posiłków (w tym czosnku), ogranicz ilość cukru. Nie angażuj się w substancje rekreacyjne. Pij więcej wody niż zwykle.

- Żeby przystąpić do Ceremonii potrzeby jest ogólnie dobry stan zdrowia, zdrowe serce i wątroba. Przeciwwskazaniami do uczestnictwa jest słaby ogólny stan zdrowia, psychoza, problemy z sercem, słabe wyniki wątroby, wrzody, zapalenie żołądka, zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego i ciąża.

 

UWAGA. Osoby przyjmujące leki neuropsychiatryczne, antydepresyjne,  stymulujące oraz syntetyczne narkotyki zobowiązane są do wcześniejszego poinformowania organizatorów, tak by mogła zostać podjęta 

decyzja, co do ich ewentualnego udziału w Ceremonii. Dotyczy to też osób przyjmujących takie leki do pół roku przed datą warsztatów. 

 

Koszt ceremonii 1500 złotych.  Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (do 18 osób) prosimy o rezerwację miejsc poprzez wpłatę zaliczki w kwocie 400 zł na konto podane w Cenniku

 

Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii i diety w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska

 


 

Szaman Maciej (Kosmiczny Szaman). Jako istota manifestująca się w ciele ludzkim potrzebował prawie 40 lat aby w pełni rozpoznać swoje przejawienie. Była to droga pełna wyrzeczeń i trudnych inicjacji, gdyż ścieżka, którą kroczył to ścieżka wyzbywania się swoich wyobrażeń, gdzie jedyną weryfikacją doświadczeń pozostawało serce i zadziewanie się zdarzeń. To one na końcu doprowadziły do jego pełnej manifestacji jako szamana.

 

Szaman Tomasz (Bursztynowy Szaman). Imię Bursztynowy jest symbolem istoty, która pomimo warunków totalnie obcych zachowała światło. Bursztyn wydobywa się z ziemi z głębokości gdzie nie ma światła, gdzie nie wiadomo jakie ciśnienie, jakie temperatury wpływają - a mimo wszystko, w tych warunkach w których światło jest zupełnie ostatnią rzeczą która może istnieć wydobywa się bursztyn. Bursztyn zawsze jest pełen życia, pełen energii, pełen ognia i niezależnie od warunków zewnętrznych przejawia swoje pierwotne właściwości. Od lipca 2012 roku do chwili obecnej, intensywnie pracuję ze świadomością ucząc się w Szkole Szamana Szamana Tańcującego z Wiatrem, w Szkole Szamanów na Hondraskach w Szczyrku

 

ceremonia ibogi 15-18.08.2021
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com