Izabela Damek, Sławek Malinowski.
„Etniczne improwizacje” to warsztat mający na celu połączenie ludzi o wspólnej pasji – pasji do gry na instrumentach etnicznych i śpiewu intuicyjnego. Podczas tego spotkania stworzymy dla Was przestrzeń do wyrażenia siebie za pomocą spontanicznych dźwięków, śpiewu, tańca, nucenia, gwizdania – tam, gdzie energia nas poniesie.
Będzie to przestrzeń do indywidualnego wyrazu, jak również poczucia siebie w grupie i wejścia w synchronię dźwięków i przepływ z innymi, by stworzyć pieśni i melodie w połączeniu naszych serc.
Przywieziemy dla was bębny, grzechotki, flety, ale cudownie jak weźmiecie ze sobą również swoje instrumenty.
Ceremonię dźwięku połączymy z medytacją dla Matki Ziemi, i w intencji realizacji naszych osobistych marzeń. Oprócz intuicyjnego grania, zaprosimy również do wspólnego śpiewu pieśni indiańskich.
Do zobaczenia w przestrzeni dźwięku, kreacji i dobrej zabawy.
Izabela Damek. Z wykształcenia fizjoterapeutka i refleksoterapeutka. Ostatnie 6 lat spędziła w podróży i pracy między krajami Europy i Ameryki Południowej. Pasja do muzyki etnicznej obudziła się w niej razem z poznaniem brazylijskiej sztuki walki Capoeira. Izabela prowadziła swoje sekcje Capoeira na terenie Śląska, jednocześnie ucząc się gry na bębnach i tradycyjnych pieśni związanych z tą sztuką walki. Inspiracji muzycznych szukała w kilku krajach Ameryki Południowej, dwukrotnie odwiedziła peruwiańskie plemię Shipibo, które jest dla niej wielką inspiracją, jeśli chodzi o pracę z głosem. Od roku na stałe mieszka w Polsce, masuje, prowadzi cyklicznie kręgi etnicznych improwizacji w Bielsku- Białej i Katowicach, jak również tworzy ceramiczne amulety jako „Ajwaja Ceramics”.
Sławek Malinowski. jogin, głowa rodziny, amator pieśni ceremonialnych, icaros oraz innych. Kiedyś poszukiwacz drogi do harmonii w przeróżnych tradycjach. Obecnie oddany jednej. Hobbystycznie zgłębiający myśl CG Junga i S. Grofa, oraz fan Timothiego Leary. Na co dzień szlifuje umiejętności gry na gitarze, flecie indiańskim, harmonijce ustnej i innych. Inspiruje się artystami takimi jak Artur Mena, Alonso Del Rio, Diego Palma, Curawaka, itp.