17 maja 2018

Mireia Berdun, Paulina Violina, Rejome San Jose

 

Inspiracją naszej muzyki jest wpływ 14- letniej pracy z medycyną - Ayahuaską i współpracy z rdzennymi społecznościami z Brazylii, Kolumbii i Ekwadoru. Pieśni nasze są odzwierciedleniem energii ducha Świętych Roślin i potęgi lasu Amazonii. Pieśni Medycyny pokazują nam drogę Pełnej Świadomości, Prawdy i Miłości.

Muzyka, którą gramy honoruje cztery kierunki świata, cztery żywioły i Matkę Ziemię - Pachamamę.

Podczas koncertu błogosławimy także Mamae Oshum, która jest Boginią Słodkich Wód. Modlimy się za nasze wewnętrzne wody i wody całej Planety, zapraszając wszystkich do skosztowania Świętej Wody, która podróżuje z nami od 5 lat i błogosławiona jest podczas naszych Ceremonii.

 

 

 


 

Mireia Berdun. „Urodziłam się w Barcelonie, Catalunya. Odbiciem mojej duszy są pieśni, które śpiewam. Mój głos rozbrzmiał  swą mocą i zmienił swoją barwę i energię dzięki roślinom medycyny i całej mojej ścieżce duchowej, którą podążam już od kilkunastu lat. Podróżowałam i mieszkałam przez bardzo długi czas z rdzennymi społecznościami Brazylii i Kolumbii w amazońskiej puszczy, ucząc się od ich mieszkańców ich tradycji, kultury, wierzeń i wiedzy na temat roślin medycyny. Od 2009 r. Prowadzę uroczystości dla Matki Ziemi i związanej z nią Ceremonią ,, Świętej Wody”. Organizuję od wielu lat Temazcal w moim domu ,,La Encantada”, które jest miejscem wielu duchowych spotkań, Vision Quest i innych ceremonii z związanych z duchowym rozwojem. Prowadzę Kręgi Kobiet i inspiruje kobiety do podążania za swoim głosem serca i swym powołaniem. Jestem Kobietą Medycyny.”

 

Paulina Violina. „Jestem skrzypaczką, wokalistką, joginką, podróżniczką, matką, marzycielką.

Naukę gry na skrzypcach rozpoczęłam w wieku 7 lat. Ukończyłam szkolę 1-go stopnia we Wrocławiu

Magię muzyki jednak moje serce i dusza odkryły podczas mojej pierwszej podróży do Brazylii w wieku 17 lat. Podróż do Ameryki Południowej i wiele spotkań muzycznych z tamtejszą kulturą odkryły we mnie prawdziwa pasję do grania, moc tworzenia i uświadomiły mi, że muzyka ma siłę zmian i uzdrawiania. Magia płynącą z muzyki otworzyły przede mną drzwi... drzwi nieskończonych możliwości i marzeń! Podczas moich podróży miałam zaszczyt brać udział w wielu wspaniałych projektach muzycznych w Europie i Brazylii, na różnego rodzaju festiwalach jogi, warsztatach rozwojowych i ceremoniach duchowych z różnymi wspaniałymi szamanami, uzdrowicielami i artystami z całego świata.”

 

Jeron Seguy. „12 lat temu odkryłem Czerwoną Ścieżkę, gdy po raz pierwszy zetknąłem się z ceremonią Temascal. Od tego czasu połączyłem się duchowo z wieloma różnymi rdzennymi tradycjami i rytuałami Meksyku, Brazylii, Peru, Indii, używając roślin leczniczych do oczyszczenia i uzyskania dostępu do lepszego zrozumienia mojego życia. Na gitarze gram już wiele lat, ale dzięki tej duchowej ścieżce, nastąpiły we mnie głębokie przemiany. Święte pieśni wniosły do mojego życia prostotę i piękno. Dziś mieszkam z moja rodziną na pięknej farmie niedaleko Tavira - Portugalii, gdzie przyjmuję ludzi medycyny i przyjaciół, abyśmy mogli śpiewać i modlić się razem w świętych rytuałach, Szałasach Potów i innych duchowych ceremoniach.”

KONCERT Los encantados
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com