Website created by mesmerisedesign@gmail.com

  1. en
WARsztaty breathwave

Weronka Sacha.

 

Ceremonialna sesja świadomie połączonego oddychania. Breathwave to typ breathworku oparty na otwartym, głębokim wdechu i zrelaksowanym, niekontrolowanym wydechu, bez pauz w cyklu oddechowym. Ta autoterapia poprzez bardzo intensywne dotlenienie ciała zwiększa świadomość psychosomatyczną, kultywuje naszą witalność, otwiera zablokowane obszary emocjonalne i zaprasza w hipnotyczną podróż w odmienne stany świadomości.

 

Oczyszcza ciało fizyczne i emocjonalne z nagromadzonego stresu, toksyn i zastałej energii i otwiera drzwi do doświadczenia czysto duchowego wymiaru egzystencji. Uśpione w ciele w traumy są uwalniane somatycznie, bez pośrednictwa intelektu.

 

Podczas tych ceremonialnych sesji oddechowych korzystam z różnych technik szamańskich, pracy energetycznej hands-on, elementów bodyworku i muzyki wysokich frekwencji, by pomóc Wam głębiej się osadzić  w chwili obecnej i świadomie trawersować poprzez wszelkie manifestacje zablokowanych energii, jakie mogą uzewnętrznić się w trakcie sesji. Wspieramy się też nie ustrukturyzowaną pracą z ciałem i z głosem, aby dać wyraz totalnie swobodnej ekspresji i zwiększyć obszar naszej wewnętrznej wolności.

 

Wsłuchaj się w rytm oddechu i popłyń w podróż przez twoje wewnętrzne krajobrazy.

 

 

 


 

Weronka Sacha. Certyfikowana terapeutka Breathwave (Conscious connected breathwork), jogi i starożytnego masażu tajskiego. Zaangażowana studentka tabaquero z Iquitos (energetyczna medycyna amazońska - liczne diety roślinne z plantas maestras). Naturalna uczennica tradycji i rytuałów andyjskich Quero. Od lat mieszkająca w Peru i współpracująca z wieloma ośrodkami terapii holistycznych, wspierając procesy integracji somatycznej, emocjonalnej i energetycznej setek ludzi.

 

10 lipca 2020