Website created by mesmerisedesign@gmail.com

  1. en
Wolontariat 2022

Oficjalnie ogłaszam nabór wolontariuszy do VIII edycji Festiwalu Zielone Kręgi. Nadszedł czas, by podjąć decyzję, jak i gdzie chcecie spędzić przepiękny czas polskiego lata. Przypomnijcie sobie, jak niesamowite były przygotowania z poprzednich lat. Zapraszamy Was ponownie do aktywnej współpracy i pomocy. Zapraszamy też, zupełnie nowe osoby, które chcą doświadczyć plemiennej, magicznej i duchowej wspólnoty.

 

Dwutygodniowa praca zapewnia bezpłatny pobyt na Festiwalu wraz z wyżywieniem. Tygodniowa praca to 50% zniżki.

 

Oferujemy wyżywienie i zakwaterowanie na polu namiotowym (w miarę możliwości w domu). Po pracy czas na wspólne ogniska, taniec, muzykowanie i robienie tego, co w duszy gra.

 

Chętnie przyjmiemy osoby mające ciekawe pomysły i umiejące wprowadzić je w życie.

Nie zachęcamy do przyjazdu osób, które planują korzystanie z używek - alkohol, marihuana itp..

Nasza praca wymaga pełnej świadomości i koncentracji na tym co robimy.

 

Przygotowania zaczynamy 17 stego lipca 2022 roku. Pierwszy tydzień to porządkowanie Ośrodka i praca nad wykończeniem i udekorowaniem Domku dla Wolontariuszy.

 

Kolejne dni przeznaczymy na regenerację zniszczonych obiektów - wymiana ścian i dachu na Otorongo oraz uzupełnienie gliną ścian Maloki. 5 dni przed Zielonymi Kręgami porządkujemy i dekorujemy przestrzeń festiwalową.

Zapraszamy wszystkich, którzy czują się dobrze w stolarce, konstrukcjach, pracy z ziemią, w kuchni oraz wszelkiego rodzaju kreatywnych pracach - około 20 osób.

 

Od 5 sierpnia potrzebujemy wsparcia podczas Festiwalu - kuchnia, prace porządkowe, prace techniczne, sprzątanie po Festiwalu - 12 osób - kuchnia, 6 osób - dom, 10 osób - pozostałe prace.

 

Wolontariusze przeznaczają 6 godzin dziennie na pracę, a pozostały czas wykorzystują na udział w warsztatach, koncertach i ceremoniach na Zielonych Kręgach.

Miejsca dostępne w kolejności zgłaszania - zgłoszenia wysyłajcie na maila.

zielonekregi@gmail.com

 

W mailu napiszcie proszę info o sobie, czym chcielibyście się zająć oraz od kiedy do kiedy planujecie pobyt. 

Przyjeżdżajcie. Czekamy na Wasze otwarte serca, twórcze dłonie, kreatywne umysły.

 

Do zobaczenia,

Mariola Floreska.

 

YOUTUBE

https://www.youtube.com/watch?v=s7TOeaDVBZ8

21 czerwca 2022