1. en
HULA HOOP GODDESS 

Katarzyna Urmanowicz aka Kate Flow

 

Hula Hoop Goddess to warsztaty, na które zapraszam kobiety, które zarówno kręcą już kołem, jak i te, które jeszcze nie poznały tej pięknej sztuki. Kółka będą czekały na was na miejscu, ale możecie też zabrać swoje.

 

Będziemy płynąć we flow przy sensualnej muzyce, jak i dziko pląsać z kołami przy energetycznych dźwiękach. Wyciszymy się przy relaksacji i pobudzimy metodą oddychania Wima Hofa. Otworzymy biodra i uaktywnimy mięśnie dna miednicy. Nauczymy się też paru tricków z hula hoop i odczujemy magiczną przestrzeń koła w swobodnym tańcu.

Koło symbolizuje cykliczność występującą w przyrodzie i we wszechświecie. Mamy pory dnia i roku, cykle księżyca, cykl życia. Koło hula hoop i jego energia łączą nas z cyklami natury i naszymi własnymi.

W Kręgu Kół będziemy celebrować swoją Boską Kobiecość, odkrywać Boginię w sobie i otwierać oczy na naszą Dziką Kobiecość - nieskrępowaną, odważną i mądrą część nas samych i wspólną dla wszystkich kobiet.

 

Czego doświadczysz na warsztatach:

- oswoisz się z hula hoop, jego energią (i swoją własną)

- osadzisz się w sobie i rozwibrujesz energię twórczą

- nauczysz się paru tricków, z którymi potem będziemy bawić się we flow pięknej muzyki

- zatrzymasz na chwilę świat, zrelaksujesz się i zmniejszysz poziom stresu, oczyścisz emocje

- poznasz ćwiczenia otwierające biodra i uelastyczniające mięśnie dna miednicy (elementy Cantienica), co jest ważne w poprawnym kręceniu kołem, aby nie obciążać kręgosłupa

- doświadczysz uzdrawiającego i energetyzującego oddechu metodą Wima Hofa, który również przygotowuje do oswajania się z zimnem (spokojnie, nie będziemy wychodzić na zimno ;)

- obudzisz w sobie Dziką Kobietę

- będziemy celebrować swą Boską Kobiecość w kręgu kół

 

Jak się przygotować:

- przynieś ze sobą matę, kocyk, wodę

- weź ze sobą kwiatka. Kwiaty będą nam towarzyszyły, napełnimy je intencjami podczas spotkania. Potem zabierzesz kwiat do domu, aby energia, która się wytworzy w naszym kręgu towarzyszyła Ci wraz z Twoją intencją

- przygotuj Intencję, z którą przyjdziesz na nasz krąg kół, pomyśl, co chcesz w sobie uświęcić, co wydobyć, aby poczuć swą boską dziką kobiecość.

 

Jeśli Intencja nie przyjdzie do Ciebie przed spotkaniem - nie przejmuj się, przyjdzie w trakcie ♥

 

 

 


 

Katarzyna Umanowicz aka Kate Flow. Z zamiłowania tańczę z hula hoop i tworzę gry komputerowe jako game designer. Z wykształcenia jestem psychologiem.W tańcu z hula hoop jestem we flow, czerpię z tego radość, wytwarzam energię, w której medytuję i regeneruję się.

W ciągu ostatnich lat poszukiwałam i odnajdywałam siebie jako Boginię, Dziką Kobietę i Wojowniczkę. Odnalazłam odwagę do bycia sobą w pełni, dowiedziałam się, jak można powrócić do źródła swojej kobiecości, do otwartego wyrażania siebie w świecie.

Podczas podróży ciała doświadczyłam wielu cudownych form ruchu: taniec hula hoop, swobodny, intuicyjny taniec, taniec współczesny, capoeira, taekwon-do, yoga, cantienica, rolki, yoyo, pływanie, gra na bębnach, oddech metodą Wima Hofa.

Podróże psychiki pokazały mi relaksację, wizualizację, medytację, kontemplację, kreatywność, moc intuicji, bycie TU i TERAZ, radość życia, wdzięczność, miłość.

Podróże duszy odkryły przede mną świadomość, esencję poczucia istnienia, czystego bytu.

Z przyjemnością Przekazuję tę magię, energię i wiedzę w Kręgu Kół, podczas warsztatów Hula Hoop Goddess.

 

19 kwietnia 2018